Uszlachetnienia wydruków


Folie laminujące

Folia błyszcząca, matowa i Soft-Touch to profesjonalne laminaty używane do uszlachetnianie wydruków papierowych. Jedna strona folii ma wyczuwalne w dotyku odpowiednie wykończenie, a druga powleczona jest klejem, która trwale łączy ją z podłożem.

Dzięki użyciu folii, wydrukowane materiały zyskują dodatkowe walory wizualne i estetyczne oraz stają się bardziej odporne na zachlapania lub uszkodzenia mechaniczne.

Lakiery UV

Lakiery UV i UV 3D to specjalistyczne substancje, nakładane wybiórczo na wydruki papierowe pokryte folią matową lub Soft-Touch. Lakier UV jest widoczny pod światło i wyczuwalny pod palcem w formie śliskiej powierzchi, a lakier UV 3D uzupełnia to o oryginalny efekt wypukłości pokrytych elementów.

Użycie lakieru UV lub UV 3D pozwala na dokładne podkreślenie poszczególnych elementów oraz sprawia, że wydruk staje się bardziej ekskluzywny.

Złocenie i srebrzenie

Folie używane do wykonywania złocenia i srebrzenia to dodatkowe laminaty nakładane w wybrane miejsca wydruków, imitujące efekt pozłacania i posrebrzania, dzięki właściwościom odbijającym światło. Jedna strona folii jest głdka, aby dobrze połączyć się z podłożem, natomiast druga jest lekko chropowata, aby uwydatnić efekt wizualny.

Uzupełenieni wydruków papierowych o złocenie i srebrzenie to świetne rozwiązanie dla marek, których materiały nawiązaują bepośrednio do oferowanych produktów premium.

Zamów materiały z uszlachetnieniem

Zamów materiały z uszlachetnieniem

Obserwuj nas na bieżąco i zyskaj wiele korzyści!

Praktyk Albert podpowiada, że w jego dzienniku znajdziesz wiele podpowiedzi i ciekawostek, a promocyjne cele będą się szybko oddalać, jeśli ich w porę nie upolujesz!